loader image

Perła Świeradowa – Noclegi w Świeradowie-Zdrój

Pokoje Family – świetny wybór na rodzinne wakacje

Pokoje Comfort z widokiem na Górę Sępią i prywatnymi balkonami

Przestronne łazienki

Pokój Comfort

To wygodny pokój dla dwóch osób. Część pokojów posiada taras lub balkon. W tych pokojach istnieje również możliwość dostawki.

Od
150zł

Idealne rozwiązanie dla grup podróżujących w trzy osoby, bądź rodzin z jednym dzieckiem. Pokoje posiadają jedno łóżko małżeńskie i jedno pojedyncze, bądź trzy łóżka pojedyncze. W celu ustalenia najlepszego wariantu, prosimy po rezerwacji o kontakt z recepcją.

Od
240zł

Nasze pokoje

Wszystkie nasze pokoje posiadają osobną łazienkę. Zapewniamy pościel, ręczniki oraz szlafroki. Każdy pokój wyposażony jest w TV, czajnik. Do każdego pokoju istnieje możliwość dostawienia łóżeczka dziecięcego

Pokoje Economy to rozwiązanie dla podróżujących w pojedynkę. To pokój ekonomiczny, niskobudżetowy.  Wygodne łóżko o szerokości 140 cm powoduje, iż pokój jest przystosowany również dla dwóch osób.

Od
120zł

Przestronność pokoju powoduje, że czteroosobowa rodzina komfortowo spędzi tutaj pobyt. Dla najmłodszych przygotujemy łóżeczka dziecięce. Bogata oferta kanałów TV zapewni spokojne wieczory. Zapraszamy również do sprawdzenia okolicznych atrakcji dla rodzin z dziećmi.

Od
260
Ładowanie