loader image

Świetny wybór na niezapomniane wakacje w urokliwym miejscu

Pokoje dopasowane do Twoich potrzeb

Lokalizacja: o krok od najważniejszych atrakcji regionu

Wygoda & Komfort

Nocleg w naszych pokojach to idealny wybór dla każdego, kto ceni, wygodę i ergonomiczne rozwiązania w atrakcyjnych cenach. W każdym pokoju znajdziecie Państwo wygodne łóżka, miejsce do pracy z darmowym Wi-Fi i telewizor z bogatą ofertą kanałów. Zapewniamy również komplet ręczników, szlafroki i świeżą pościel. Wszystkie pokoje są z prywatnymi łazienkami. 

Prawdziwa Perła dla Ciebie

Perła Świeradowa to ekonomiczny, niskobudżetowy obiekt zlokalizowany w samym sercu Świeradowa- Zdroju. Z jednej strony otulony parkiem i szlakami leśnymi, a jednocześnie położony kilkadziesiąt metrów od centrum uzdrowiska – Domu Zdrojowego i reprezentacyjnego deptaka. W naszym obiekcie znajdziecie w pełni wyposażone 74 pokoje, czekające na Państwa. Widok z nich rozpościera się na Górę Sępią, Park Zdrojowy, bądź nasz urokliwy ogród i lasy Stogu Izerskiego. Nasi Goście na terenie obiektu mogą korzystać z basenu krytego, sauny i sali gier.

Nasze oferty są każdą kieszeń i dla każdego. Zarówno dla osób przyjeżdżających spędzić aktywny wypoczynek w górach, na rowerach, rodzinnie, narciarzy, a także dla kuracjuszy chcących skorzystać z unikatowych zalet Uzdrowiska         Świeradów- Zdrój. Przy obiekcie mieści się również zamknięty parking             (liczba miejsc jest ograniczona).

Ładowanie